Günümüzde hem yerel hem de çok uluslu şirketler, inşaattan bankacılık sektörüne kadar ajanslar ile çeşitli alanlarda hizmet veren firmaların hedef kitleleri için tanıtım faaliyetlerine ihtiyacı bulunuyor. Kâr veya başka bir değişle de kurumun büyümesi reklam-tanıtım çalışmalarından geçiyor.

Kurumsal kimliğin oturtulması, medyayla bağlantı veya kamuoyunda bilinirlik seviyesinin önemi artık tartışılmaz bir gerçek. Ancak bunun başarıyla ortaya koyulması en önemli etmen olarak öne çıkıyor. Sektörünüzde çözüm ortağınız Bufalo Ajans markanızın, kurumunuzun veya kişisel faaliyetlerinizin kulağı, sesi ve sözleri oluyor; kısaca tanıtım desteği veriyor, kurumuzun temellerini güçlendirirken tanınırlığını da artırıyoruz.

Görsel tasarım ve reklam ajansı Bufalo olarak video ve prodüksiyon çalışmaları, web ve grafik tasarım, baskı ve PR hizmetinin yanı sıra LED-TV kiralama alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Şirketinizin/firmanızın, sanat kurumunuzun veya kişisel projelerinizin kurumsal kimlik oluşturma aşamasında etkin sonuçlar almanız için hem kreatif hem de hedef odaklı hamleler gerçekleştiriyoruz.

Markanızın, çalışmalarınızın tanıtımı için ulusal gazeteler, gazeteciler, televizyonlar ve dergi çalışanlarıyla iletişim kurmanın yanı sıra Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr gibi sosyal medya platformlarına yönelik dijital medya yönetimini üstleniyoruz. Ayrıca “Arama motorlarında üst basamağa nasıl çıkılır?” sorusunun cevabını verirken kurumunuzun baskı-tasarım faaliyetlerini başarıyla ortaya koyuyoruz.

Markanızın tanınırlığını artırmak için dijital medya desteği veriyoruz. Web sitenizin içeriğini baştan aşağıya yeniliyor, markanızın imajına enerji katıyoruz. Böylece kurumuza dijital pazarlama alanında en yarar sağlayan çözüm önerileri sağlıyoruz.

Bufalo Ajans olarak kurumsal dergi, afiş, broşür ve katalog tasarımı yapıyoruz. Böylece marka kimliği ve markanın hedef stratejisi 12’den vuruluyor. Ürün tanıtımlarının yer aldığı dergiler, kataloglar veya eğitim kurumları ile sektörel kuruluşlar için reklam-tanıtım metinleri kaleme alıyor, kreatif resimler oluşturuyor, fotoğraflar çekiyoruz. Burada önemli olan hedef kitlenin doğru saptanması.

Bizce başarı demek, hedefin doğru belirlenmesi demek! Hemen ardından ise alanında uzman ekibimiz en yaratıcı tasarımları ortaya koyuyor. Yapım şirketlerinin film ve dizilerine yönelik afişler, sloganlar ile kurumların sektörel yayınları Bufalo Ajans bünyesinde profesyonelce hazırlanıyor.

#tanıtım #reklam #kurumsalreklam #kurumsalbaskı #kurumsaltanıtım #kurumsaldergi #prhizmeti #kurumsalkimlik #markatanıtım #sektöreltanıtım #bufaloajans

Leave a Comment